تیم نرم افزاری تکسیما

نیازمند مشاوره هستید؟

هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم...


طراحی اپلیکیشن

  • تاریخ انتشار: ۷ آذر , ۱۳۹۷
  • نویسنده: مدیریت سایت
  • تعداد بازدید: 1105
تصویر مطلب

طراحی وب اپلیکیشن و اپلیکیشن موبایل

امروزه با توجه به گستردگی فضای مجازی و عصر ارتباطات لازمه ی هر کار و خدماتی میباشد که بتوان از این فضا و عرصه برای بهبود و توسعه کار خود نیز بهره ببرد ، از همین رو تیم نرم افزاری تکسیما در نظر دارد با توجه به نیاز مشتریان خدمات آنها را در فضای مجازی گسترده نموده و از طریق طراحی و اجرای اپلیکیشن هایی که تحت وب (کانال ها و شبکه های اجتماعی) و یا تحت سیستم عامل گوشی های تلفن همراه اجرا میشوند به مشتریان خود جهت توسعه کسب و کارشان خدمات ارائه دهد.

ارائه خدمات در این زمینه توسط تیم نرم افزاری تکسیما به دو صورت خواهد بود:

طراحی وب اپلیکیشن: وب اپلیکیشن یا همان انجام پردازش روی داده ها و ارائه خدمات از طریق وب سایت میباشد که کلیه امور خدماتی مشتریان از طریق وب سایت و یا شبکه های اجتماعی بوده که با اجرای این گونه پروژه ها میتوان یک تعامل دوطرفه با خود و مشتری داشت و خدمات خود را به صورت غیر حضوری به مشتری ارائه کرد. طراحی اینگونه اپلیکیشن ها با توجه به نیاز مشتریان بوده و تمامی انتظارات و نیاز هایشان برای ارائه سرویس در این گونه اپلیکیشن ها رفع خواهد شد.

طراحی موبایل اپلیکیشن: امروزه به دلیل گستردگی تلفن همراه هوشمند در بین افراد جامعه حضور در این عرصه یک امری ضروری میباشد که میتوان به سهولت و سرعت  در هر زمان و مکان خدمات و سرویس خود با به مشتریان ارائه نمود. به دلیل گستردگی این عرصه تیم نرم افزاری تکسیما در نظر دارد با ارائه خدمات نوین طراحی اپلیکیشن ها تمامی نیاز های مشتریان خود را رفع نماید.

توجه داشته باشید که تمامی این اپلیکیشن های طراحی شده کاملا منطبق با اطلاعات وب سایت بوده و میتوان یک سیستم یک پارچه بین سایت و اپلیکیشن ایجاد نمود و خدمات خود را در تمامی زمینه ها گسترده نمود.

در نظر داشته باشید که با توجه به تغییر شرایط و نیاز ها در هر پروژه تغیررات کلی در روند اجرای پروژه از نظر زمان و هزینه ایجاد خواهد کرد، لذا هزینه های اعلام شده در بخش های طراحی سایت و اپلیکیشن ممکن است شامل تغییراتی جزئی باشد ، لزا از این رو هدف ما در این زمینه ثبت درخواست شما میباشد که برای تایید نهایی و انجام پروژه بعد از ثبت سفارش از طرف مجموعه نرم افزاری تکسیما با شما ارتباط برقرا خواهیم نمود.